Här hittar du kontaktuppgifter till våra olika verksamheter.

Huvudkontor
Fallhammargatan 3A
721 33 Västerås
Tel:  021-13 04 04
Fax: 021-13 05 05
info@qra.se

Verksamhetschef
Liloz Feyzi
073-633 68 54
liloz.feyzi@qra.se


Enhetschef

Sabina Jahic
073-543 13 98
sabina.jahic@qra.se

 

Samordnare
Bäckby
Jenny Hannaoui
073-633 68 51
jenny.hannaoui@qra.se

Samordnare
Vallby
Jose Chavez
076-184 25 55
jose.chavez@qra.se

Samordnare
City
Hawzin Ahmed
076-197 73 58
hawzin.ahmed@qra.se

Samordnare
Odensvi
Ingrid Dahlen
076-315 72 62
ingrid.dahlen@qra.se

Samordnare
Viksäng
Mahperi Soysuren
076-183 73 17
mahperi.soysuren@qra.se

 

HR-chef
Soldis Karlsson
073-543 18 37
soldis.karlsson@qra.se

 

Kontaktformulär
Du kan även använda formuläret nedan för att ställa en fråga, lämna förslag eller feedback.

Härmed godkänner jag att mina personuppgifter registreras och behandlas. Lämnade uppgifter kommer att vara tillgängliga för behöriga personer inom organisationen i enlighet med GDPR. 

Vi är medlemmar i:       Vi samarbetar med:       Vi jobbar med:  
Q-RA AB © 2016